Project Description

WOLFA kojų valymo grotelės

WOLFA (Vokietija) daugiau  nei 60 metų gamina aukštos kokybės produktus statybai iš plastikų ir metalų. Priklausomai nuo apdirbimo ir savybių, jie plačiai naudojami gyvenamųjų namų statyboje, žemės ūkyje ir pramonėje.

Viena iš pirmųjų bendrovių Europoje, pradėjo gaminti statybos produktus iš stiklo pluoštu armuoto plastiko ir taip nustatė naujus standartus. Daugybė produktų buvo sėkmingai apsaugoti daugiau nei 50 patentų Vokietijoje ir Europoje.

WOLFA presuotos grotelės gaminamos pagal DIN EN 24537 ir yra optimaliai apsaugotos nuo korozijos karštai cinkuojant pagal DIN EN 50976. Skersiniai grotelių strypai, esant dideliam slėgiui, yra įspausti į išpjovą laikančias atramas. Laikančiosios juostos sukuria laikomąją galią, skersinė juosta užtikrina tinklelio padalinio struktūrą ir padeda paskirstyti apkrovą. Spaudžiant ir paskui karštai cinkuojant įrėmintas groteles, jos tampa ypač stabilios. Presuotos grotelės gaminamos įvairių dydžių, bendro aukščio ir medžiagos storio, atsižvelgiant į panaudojimo sritį.